0 سبد خرید
صفحه اصلی صوت مانلی
ارتباط با ما
درباره ما
ورود
خروج از سیستم
لوگوی صوت مانلی

درباره ما

علم آکوستیک یکی از پرچالش‌ترین علوم مهندسی و معماری بوده ‌است که سابقه چندهزار ساله دارد. این موضوع باعث شد تا از 1382 تاکنون به مطالعه و تحقیق در مورد این دانش جذاب و پرکاربرد بپردازیم.

در این مدت با بهره‌گیری از بهترین متخصصان مهندسی برق، مکانیک، مهندسی صدا، عمران، معماری و فیزیک از دانشگاه‌های برتر ایران در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد، از نظر علم آکوستیک تیم ورزیده‌ای را جمع کرده‌ایم. این تیم توانایی طراحی و پیاده‌سازی انواع روش‌ها و تکنیک‌های علم آکوستیک؛ برای اندازه‌گیری صوتی، آکوستیکی کردن اماکن اداری- تجاری- مسکونی و صنعتی، ساخت محصولات کاربردی آکوستیکی، طراحی سیستم‌های صوتی و انواع تحقیقات صنعتی و دانشگاهی در زمینه علم آکوستیک (تولید، انتشار، دریافت صوت) را دارا می‌باشد.

تیم تخصصی صوت مانلی در طی این سال‌ها همواره در تلاش بوده ‌است که اولاً راه‌کارهای علمی و تا حد امکان دقیق برای مسائل آکوستیکی ارائه دهد. ثانیاً این راه‌کارهای علمی را در کشور بومی‌سازی نماید تا در دسترس عموم مردم، صاحبان مشاغل اداری و صنعتی- تولیدی و متخصصان دانشگاهی قرار دهد. حاصل بیش از یک دهه تلاش علمی در زمینه علم آکوستیک، انتشار چندین مقاله در مجلات علمی و پژوهشی معتبر، چندین عنوان کتاب تخصصی و ثبت چند اختراع، بوده‌ است.

اگرچه زمینه‌های پژوهشی آکوستیک بی انتها و جذاب است، اما متأسفانه در کشور ما به این موضوع اهمیت کمی داده شده است. امروزه کلان‌شهرهای ما در زمینه آلودگی صوتی در بالاترین سطوح در جهان قرار دارند. اکثریت مردم ما از مشکلات صوتی ناشی از مزاحمت همسایه، شلوغی خیابان، حمل و نقل شهری و صنایع پر سر و صدا رنج می‌برند.

شرکت صوت مانلی در راستای کاهش آلودگی‌های صوتی محیط، در صدد ارائه خدمات تخصصی و عمومی صوت و همچنین تولید و عرضه محصولات صوتی مرغوب و تأیید شده می‌باشد.


 آدرس :
  تهران، نارمک، خیابان شهید افشاری، کوچه شهید سعیدی، پلاک 32، طبقه 4
شماره تماس کارشناس 1 :09398036188
شماره تماس کارشناس 2: 09303432457

لوگوی صوت مانلی
Copyright © 2021 SoteManeli.com - Designed By ElbayTeam -- Graphics By Neda Fathololumi