0 سبد خرید
صفحه اصلی صوت مانلی
ارتباط با ما
درباره ما
ورود
خروج از سیستم
لوگوی صوت مانلی

محیط کاربری
شما وارد وب سایت نشده اید.
برای خرید محصولات شما باید به وب سایت وارد شوید.

ورود به سایت
عضویت در سایتآمار بازدید
روز گذشته :85
هفته گذشته :516
ماه گذشته :2282
سال گذشته :49559
بازدید کل :117273
کاربران آنلاین :9آیا برای کنترل نویز صوتی تاسیسات و موتورخانه ساختمان راهکاری وجود دارد؟
بله راهکارهای متنوعی در دنیا برای اینکار استفاده می‌شود که اغلب از نوع پسیو (غیرفعال) می‌باشد. استفاده از روکش‌های صوتی، محفظه‌های صوتی و انواع جاذب‌ها و ایزولاسیون مناسب در موتورخانه‌ها باعث کاهش زیاد نویز صوتی در این بخش‌ها می‌شود.


محدوده شنوایی انسان چقدر است؟
گوش انسان در محدوده فرکانس 16 تا 20000 هرتز و با دامنه 10 به توان (12-) وات بر متر مربع تا 100 وات بر متر مربع (و به طور متناظر دامنه فشار 20میکرو پاسکال تا 200 پاسکال) قادر به درک حسی امواج صوتی می‌باشد.


به طور معمول چند روش کنترل نویز صوتی وجود دارد؟
روش‌های کنترل نویز صوتی به‌صورت کلی به دو دسته کنترل پسیو و اکتیو تقسیم می‌شوند.


آیا در داخل خانه برای کنترل و جلوگیری از صداهای سایر قسمتها مثل تلویزیون مستقر در پذرایی به داخل اتاق خواب موثر است ؟ تا چند درصد میتواند ورود این صداها را کنترل کند؟
بله میتوان با نصب جاذب های دیواری در دیوار پشت و مقابل تلویزیون جلوی انعکاس صدا را گرفت و از این طریق انرژی صوتی محیط را کاهش داد.


باسلام مشکل صداهای مزاحم از سقف رو چطور میشه حل کرد مشکل ما صدای راه رفتن و حرف زدن از طبقه بالاست لطفا راهنمایی بفرمایید.
سلام نوع صداهایی که از طبقات بالا میاید یا کوبه‌ای است (صدای راه رفتن) که ارزان ترین روش استفاده از کفپوش‌های ضربه گیر می‌باشد. البته اگر امکان بازسازی وجود داشته باشد استفاده از فوم های مخصوصی که زیرپارکت قرار میگیرد است. استفاده از سقف کاذب های کناف هم برای سرو صداهای مکالمات راه حل دیگری است. ولی واقعیت امر چون در ساخت ساختمان ها اصلا استاندارد صوتی رعایت نمی‌شود هزینه های اصلاح به مراتب زیاد و گران تمام می‌شود.


سلاماتاق خواب ما ( والدین ) به فاصله یک متر روبه روی اتاق پسرم هست و چون پسرم گیم بازی می کنه صداش هر چقدر هم کم باشه مارو اذیت می کنه ‌خواهش می کنم منو راهنمایی کنید چه عایقی برای درب اتاقش استفاده کنم و یا حتی اگر لازم باشد برای هر دو دراتاق خواب ممنون میشم
سلام. بهترین کار برای این مواقع درزگیری درب و استفاده از پرده‌های آکوستیکی پشت درب است. این محصول میتواند تا 30 دسی بل صدا را کاهش دهد و مشکل قابل کنترل خواهد شد.سوال جدید دارید؟
 آدرس :
  تهران، نارمک، خیابان شهید افشاری، کوچه شهید سعیدی، پلاک 32، طبقه 4
شماره تماس کارشناس 1 :09398036188
شماره تماس کارشناس 2: 09303432457

لوگوی صوت مانلی
Copyright © 2021 SoteManeli.com - Designed By ElbayTeam -- Graphics By Neda Fathololumi